Peržiūrėkite pažymėtus skelbimus

Paieška

10 € to 1,500,000 €

More Search Options
We found 0 results. View results
Paieška

10 € to 1,500,000 €

More Search Options
we found 0 results
Your search results

ŠARLOTĖS NAMAI – NAUJI BUTAI KLAIPĖDOJE

82,400 €
Šarlotės g. , ,
1034

Pristatome išskirtinį, itin aukštos kokybės naujos statybos butų projektą šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje šalia Girulių miško ir prestižinio Dragūnų kvartalo. „Šarlotės namai“ – tai keturi vienos laiptinės septynaukščiai, 15 ir 21 buto namai su liftais ir privačiu vidiniu kiemu. Projektą vysto UAB „Pamario troba“. „Šarlotės namai“ išsiskiria statybų kokybe ir suteikiamomis garantijomis, komfortine B pastatų garso klase, tik 2-3 butais aukštuose, teisiškai įformintomis bendrų patalpų ir butų naudojimosi tvarkos taisyklėmis bei saugumą užtikrinančiomis vaizdo kameromis. Šiuo metu naujos statybos butus galite įsigyti dviejuose namuose: Šarlotės g. 14 ir Šarlotės g. 12. Kiekvienam butui priskirti 4-8 kv. m sandėliukas ir parkavimo vieta prie namo. Gyventojų patogumui, nuo 2018 m. UAB „Pamario troba“ pradeda ir modernaus lopšelio-darželio statybas Šarlotės gatvėje šalia Dragūnų kvartalo.

PRIVALUMAI :

Saugumas ir tvarka
Į savo naująjį butą pakilsite liftu, o Jūsų aukšte gyvens tik vienas ar du kaimynai. Jūsų patogumui, prie kiekvieno buto priskirtas 4-8 kv. m sandėliukas namo rūsyje. Įvažiavimą į „Šarlotės namų“ teritoriją riboja šlagbaumas, tad galėsite mėgautis privačiu vidiniu kiemu. Jums nereikės rūpintis, kur parkuoti automobilį, nes turėsite pažymėtą parkavimo vietą prie namo. Nepatogumų nesudarys ir bendrų patalpų bei namų aplinkos tvarka – Jūs ir Jūsų kaimynai, įsigydami butą, pasirašysite teisiškai įformintas bendrų patalpų ir butų naudojimosi tvarkos taisykles.
Siekiant užtikrinti išskirtinį Jūsų saugumą, vidinis kiemas, įėjimai į namus, pirmi pastatų aukštai, liftai ir sandėliukai stebimi vaizdo kameromis, įrengti domofonai su praėjimo kontrole (video funkcija). Teritorijos šiaurinė ir vakarinė pusės, kurios ribojasi su Girulių mišku, aptvertos dekoratyvine tvora.
Kokybė ir garantija:
„Šarlotės namų“ fasadams ir lodžijų vidinei apdailai panaudotos tik labai kokybiškos austriškos FUNDERMAX plokštės, kurios užtikrina Jūsų naujųjų namų apdailos ilgaamžiškumą, spalvos patvarumą ir nereikalaus renovacijų. Komfortinė B pastatų garso klasė leis Jums džiaugtis tyla ir ramybe. Aukštos kokybės medžiagos, naujausi techniniai sprendimai ir akredituotų statybos vadovų priežiūra garantuoja ekonomišką būsto eksploataciją.
„Šarlotės namų“ vystytojas, UAB „Pamario troba“, stato ir parduoda daugiabučius gyvenamuosius namus jau šešiolika metų, suteikia visas Lietuvos Respublikos statybos reglamente numatytas garantijas ir yra Lietuvos statybininkų asociacijos narys, tad galite būti ramūs, kad vystytojas, UAB „Pamario troba“, įgyvendins savo įsipareigojimus.
Documents
Adresas: Šarlotės g.
Miestas:
Mikrorajonas:
Šalis: Lietuva
Open In Google Maps
Nuosavybės kodas: 47875
Kaina: 82,400 €
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Kambarių Sk.: 2
Plotas (m2): 51,5
Aukštas: 2
Aukštų Skaičius: 7
Metai: 2018
Nauja kanalizacija
Nauja elektros instaliacija
Balkonas

Panašūs skelbimai

69,000 €
PARDUODAMAS 3 – kambarių butas su holu Budelkiemio g. PLOTAS – 76 kv.m.9/5a. Bute atliktas kapitalinis [daugiau]
69,500 €
Parduodamas 3-jų kambarių butas Šiaulių g. 9/8a. Bendras plotas – 64 kv. m. Butas suremontuotas, įrengtas: pa [daugiau]
61,500 €
PARDUODAMAS  2 -jų nepereinamų kambarių butas Statybininkų pr. PLOTAS – 47 kv.m. 5/5a. Butas šviesus ir šilta [daugiau]
agent-images

Kristina

Nekilnojamo turto ekspertas
+370 463 12141
+370 656 66516
info@prbr.lt

Susisiekite

Schedule a showing?

Compare Listings