Peržiūrėkite pažymėtus skelbimus

Paieška

10 € to 1,500,000 €

More Search Options
We found 0 results. View results
Paieška

10 € to 1,500,000 €

More Search Options
we found 0 results
Your search results

Parduodami vienbučiai gyvenamieji namai Kunigiškių g., Palangoje

120,720 €

„Kunigiškių namai“ – naujų namų kvartalas Palangos mieste, įsikūręs vos 400 metrai nuo pajūrio ir 5 kilometrai nuo kurorto centro.

Tai – naujų, modernių namų kvartalas, visapusiškai apgalvotas maksimaliam gyventojų ir svečių komfortui. Vieno apartamento namai – dviaukščiai, galima rinktis tarp A tipo namo, kurio bendras plotas yra 60,36 kv/m, taip pat B tipo – jo plotas 77,08 kv/m. Abiejų tipų namų pirmame aukšte – virtuvei ir svetainei skirtos patalpos, vonios kambarys, tambūras ir katilinė. Antrame aukšte šeimos poreikiams pritaikyti du miegamieji. Didesnio ploto pastato pirmame aukšte parengtos patalpos trečiam miegamojo kambariui, antrajame aukšte – papildomas vonios kambarys.

60,36 mploto vieno apartamento namas – dviaukštis. Pirmame namo aukšte įrengtos patalpos virtuvei su valgomuoju ir svetainei. Taip pat – tambūras, katilinė ir vonios kambarys. Antrajame aukšte įrengti du miegamieji ir koridorius.

Šio tipo gyvenamojo  pastato išorinių pastato sienų konstrukcija – medinis karkasas, su mineraline vata tarpuose. Pastatas apdailinamas  tamsiai pilka matine skarda, medžio dailylentėmis, langų rėmai tamsiai pilkos spalvos.

Gyvenamajame name kambariai išdėstyti ir pats pastatas sklype orientuotas taip, kad užtikrintas  visų kambarių natūralus apšvietimas ‐ iš esamų dviejų miegamųjų kambarių kiekvienas turi langus į pietinę pusę.  Nėra gretimų pastatų, galinčių riboti natūralų apšvietimą.

Vidinės sienos, pertvaros, fasadas- išorinės sienos iš medinio karkaso, apšiltinta vata, iš lauko pusės aptaisyta skarda, o dalis fasado medinėmis dailylentėmis. Viduje – gipso kartono plokštėmis. Glaistyta, dažyta. Sienos tarp kambarių medinio karkaso su garso izoliacija, aptaisyta gipso kartono plokštėmis. Glaistyta, dažyta.

Stogas- Apšiltintas 35 cm mineralinės vatos sluoksniu, dengtas „Classic“ tipo profiliuota skarda.

Langai, lauko durys ir vidaus durys – Langai plastikinio rėmo su 6 kameromis. Trijų stiklų paketas su dviem selektyviniais stiklais ir šiltu rėmeliu. Lauko durys aklinos, šiltos. Vidaus durys – faneruotos ar laminuotos. Komplekte su rankena ir WC suktuku atitinkamose patalpose.

Šildymas- Autonominis dujinis šildymo būdas suteikiantis galimybę apartamente individualiai (autonomiškai) pagal poreikį bet kuriuo metu įjungti/išjungti/reguliuoti šildymą. Pirmame aukšte išvedžiotas grindinis šildymas. Antrame aukšte šildymas radiatoriais.

Vėdinimas- Rekuperatorinis mechaninis vėdinimas.

Gaisrinė signalizacija- Apsaugos signalizacijoje aktyvuota 24 val. per parą veikianti aktyvi zona su prijungtu gaisriniu davikliu.

Apsauginė signalizacija- Įrengta individuali apsauginės signalizacijos sistema.

Miestas:
Šalis: Lietuva
Open In Google Maps
Nuosavybės kodas: 34905
Kaina: 120,720 €
Šildymas: Dujinis
Kambarių Sk.: 4
Plotas (m2): 60.36
Aukštų Skaičius: 2
Metai: 2017
Atskiras įėjimas
Nauja kanalizacija
Nauja elektros instaliacija
Virtuvė sujungta su kambariu
Internetas
Kabelinė televizija
Papildomos patalpos
Vieta automobiliui
Šildomos grindys
Apsauga
Signalizacija

Panašūs skelbimai

76,000 €
Parduodamas ekologiškas, naujai įrengtas namas S/B “ Šernai „. Namas karkasinis su garažu – 2013 metu statybo [daugiau]
217,000 €
Privatus, prestižinis penkių namų kvartalas unikaliame, vieninteliame ir gausiame nuostabių gamtos peizažų Lietuvos [daugiau]
agent-images

Kristina

Nekilnojamo turto ekspertas
+370 463 12141
+370 656 66516
info@prbr.lt

Susisiekite

Schedule a showing?

Compare Listings