Peržiūrėkite pažymėtus skelbimus

Paieška

10 € to 1,500,000 €

More Search Options
We found 0 results. View results
Paieška

10 € to 1,500,000 €

More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apie kompaniją

Tikriausiai kiekvienas žmogus žodį „namai“ sieja su komfortu ir stabilumu. Todėl būstas Klaipėdoje ir Klaipėdos regione, nesvarbu, ar tai butas, namas užmiestyje, ar kitas nekilnojamasis turtas, paprastai nėra perkamas keliems mėnesiams. Daugelis žmonių tikisi, kad jame gyvens keletą metų, o gal net visą gyvenimą, ir būtent todėl kelia ateities būstui ypač aukštus reikalavimus

Be to, nekilnojamo turto įsigijimo procesas yra susijęs su tam tikrais niuansais, subtilybėmis bei „povandeniais akmenimis“.

Siekiant rasti variantą, kuris atitiktų visus Jūsų reikalavimus, bei tam, kad saugiai ir greitai sudaryti pardavimo sandorį, geriau patikėti šį darbą profesionalams. Mes operatyviai surinksim ir juridiškai patikrinsim visus reikalingus dokumentus bei suteiksim Jums išsamią pagalbą turto įgijimo klausimais, todėl ilgas ir sudėtingas dokumentų įforminimo procesas Jums bus beveik nepastebimas.

Agentūra bus su Jumis visą kelią – nuo objektų parinkimo ir apžiūros iki teisinio pirkimo – pardavimo sandorio įforminimo.

Jei Jus domina bet kokio nekilnojamojo turto pirkimas Baltijos jūros pakrantėje, mes pasirūpinsime, kad jūs jį įgytumėte ir būtumėte patenkinti savo pasirinkimu.

Mūsų paslaugos:

Konsultacijos visais nekilnojamojo turto klausimais
Gyvenamosios ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas ir nuoma
Nekilnojamojo turto objektų reklama Lietuvoje ir NVS šalyse
Pagalba gaunant banko paskolą
Nekilnojamojo turto objektų filmavimas ir fotografavimas iš oro

Strategija ir veiklos principai

Nekilnojamojo turto rinkoje bendrovė dirba nuo 2004 metų. Atsižvelgiant į besikeičiančias rinkos sąlygas pastaraisiais metais, nuo 2011 m. bendrovė drastiškai pakeitė veiklos strategijas bei sutelkė pagrindinį dėmesį į užsienio valstybes, kuriuose labai padidėjo susidomėjimas nekilnojamuoju turtu Baltijos regione. Bendrovė jau spėjo sudalyvauti keliose tarptautinėse parodose ir seminaruose Baltijos ir NVS šalyse.

Įmonė jau daugelį metų glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos bankais ir pelnytai turi patikimo ir stabilus partnerio reputaciją. Įmonė siūlo platų nekilnojamojo turto pasirinkimą prie Baltijos jūros.

Pagrindinis mūsų bendrovės darbo principas – klientas visada turi laimėti. Įmonės tikslas yra užtikrinti, kad mūsų klientai įsigytų turtą, kuris atitinka visus jų reikalavimus už žemiausią įmanomą kainą. Remiantis apklausos duomenimis, 87% mūsų klientų vertina įmonės darbą „puikiai“. Mūsų nauji klientai – tai mūsų buvusių klientų pažįstami, draugai ir giminės.

Compare Listings